Film "Produkcja czekolady"

29 MB
Opis: Film nakręcono w fabryce czekolady Cadbury, gdzie czekolada jest wyciskana, tłoczona, nalewana do form i mieszana z innymi składnikami podczas wytwarzania asortymentu produktów. Szczegółowo pokazano projektowanie batoników Wispa, omawiając linię produkcyjną, kontrolę i automatyzację produkcji. Nowoczesna technologia zmieniła sposób produkcji żywności. Produkty spożywcze są projektowane, produkowane i sprzedawane tak, by pasowały do stylu życia nabywców. Zwrócono uwagę na zagadnienia: "projektowanie", "kontrola jakości", "produkcja zautomatyzowana".
Seria: Technika w praktyce (gimnazjum / zajęcia techniczne)
Poziom: Zajęcia żywieniowe
Tagi: filmy
liczba pobrań:
551
zaktualizowany:
27 sierpnia 2015

Prezentowane materiały są objęte ochroną prawno-autorską.

Dozwolone jest pobieranie materiałów oraz ich modyfikacja (przystosowanie, przeróbka) wyłącznie do własnego użytku dydaktycznego związanego z wykonywanym zawodem nauczyciela w danej placówce szkolnej i prezentowanie ich na forum szkoły (w tym innym nauczycielom i rodzicom uczniów).
Zabronione jest:
  • pobieranie materiałów w celu ich sprzedaży, rozprowadzania wśród osób trzecich, publicznego prezentowania, udostępnianie materiałów na innych portalach internetowych.
  • Powyższe zasady mają zastosowanie także do treści zmodyfikowanych przez korzystającego.
Złamanie tych zasad może narazić naruszyciela na odpowiedzialność karną i cywilną.